Kosa a busík jdou k soběPo hospitalizaci s encefalitidou byl toto můj první kurz. Trochu jsem se obával, jestli to zvládnu, ale zároveň jsem se moc a moc těšil, že se zase mohu zapojit do akce.

Sešli jste se u nás v krásné, ale docela i různorodé skupině. Alternativní životní styl s sebou nese i jistou vyhraněnost a je vždy zajímavé setkávat se s lidmi, kteří mají jiný pohled na život. Zvládli jsme to myslím všichni perfektně. Vzájemný respekt a společné téma kosení nás propojilo.

V závěru jsem měl opravdu skvělý pocit z toho, jak jste se všichni výrazně zlepšili v kosení. Kombinace vybavení / kvalitní naklepávání / technika kosení přináší ovoce. Věřím, že zase přibylo sekáčů, kteří jsou šetrnější k našemu prostředí a potažmo i k sobě.

Děkuji také za velice užitečnou zpětnou vazbu. Různým lidem vyhovuje různý styl výuky. Stále mám co zlepšovat a z tohoto kurzu jsem odcházel s nápady, které hodlám příští rok realizovat. Nerad bych zkracoval teorii, protože mnohým studentům pomáhá i v praxi, ale pokusím se trochu obměnit strukturu, aby teorie nepůsobila zdlouhavým dojmem. Jsem vám všem moc vděčný za sdílení.

Poprvé nemáme společnou fotografii. Úplně jsem na to ve víru dění zapomněl. Podstatné je to, co jsme si odnesli uvnitř.