IMG 0091Až se naučíte dobře připravit svou kosu (to železné), seřídit kosiště a rozpohybovat své tělo do ladných pohybů, nebudete již chtít naslouchat vibracím motorové sekačky, zažívat připoutanost k matrixu elektrické či ropné sítě. S mixováním brouků bude také konec. S kosou můžete bez rámusu udržovat louku, sad i klasický trávník kolem domu. Ten se vám po čase odmění svou pestrostí a vitalitou.

Termín: 1. června 2024. Začátek v sobotu v 10:00 hod, konec v 18:00 hod

Místo konání: Skryje č. p. 7, okres Rakovník. CHKO Křivoklátsko.

Cena: 2.000 Kč  

Lektor: Dan Mikušík 

1skupina1kosy1zdenda

Co je obsahem kurzu
  • popis potřebného náčiní Veškeré vybavení u nás bude možné nakoupit během kurzu. Není nutné přijet s vybavením. Naopak doporučujeme si vybavení pořídit až potom, co zde získáte potřebné informace. 
  • ukázka naklepávání na babce
  • nastavení kosiště na míru (fyzickému) tělu
  • teorie kosení „meditativním" stylem tai-chi
  • praktická výuka kosení s individuálním vedením

Pro koho je kurz určen

Kurz je pro ty, kdo se rozhodli odložit sekačky a začít kosit a necítí se zatím na to, že by si kosu ke kosení sami připravovali. Zároveň by měli ve svém sousedství nebo přímo doma najít dobrou duši, která bude kosu naklepávat. Bez kvalitního naklepání si totiž kosení nemůžete dobře užít. Jsou vítáni i ti, kdo si kosu sami naklepávají a rádi by vypilovali styl kosení. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

2kara2naklepavani2ohen

 Strava  

Pestrá, chutná, veganská v hojném množství. Pití bude zajištěno po celou dobu kurzu. 

Registrace

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte 603 881 434

 

3kara3kristy3jidlo3skupina1