FBrano

Až se naučíte dobře připravit svou kosu (to železné), seřídit kosiště a rozpohybovat své tělo do ladných pohybů, nebudete již chtít naslouchat vibracím motorové sekačky, zažívat připoutanost k matrixu elektrické či ropné sítě. S mixováním brouků bude také konec. S kosou můžete bez rámusu udržovat louku, sad i klasický trávník kolem domu. Ten se vám po čase odmění svou pestrostí a vitalitou.

Termín: 24. - 26. května 2024 (začátek v pátek v 19:00 hod, konec v neděli po obědě)

Cena: 4.200  včetně pestré rostlinné stravy a zapůjčení vybavení pro naklepávání

Místo konání: Skryje č. p. 7, okres Rakovník. CHKO Křivoklátsko.

Lektor: Dan Mikušík

Ubytování: zdarma můžete kempovat u nás na zahradě nebo bivakovat pod některým z našich přístřešků. Přenocovat se dá případně také v penzionu Trilobit 

1skupina1kosy1zdenda

Co je obsahem kurzu
  • popis potřebného náčiní Veškeré vybavení u nás bude možné nakoupit během kurzu. Není nutné přijet s vybavením. Naopak doporučujeme si vybavení pořídit až potom, co zde získáte potřebné informace. Výjimkou je starší kosa, kterou využijete na nácvik naklepávání, pokud si netroufnete poprvé naklepávát kosu novou. 
  • restaurování staré kosy a oprava poškozené kosy
  • naklepávání na ostré babce
  • nastavení kosiště na míru (fyzickému) tělu
  • teorie ergonomického kosení („meditativním" stylem tai-chi)
  • praxe kosení (stylem NHL :-) večer před setměním a ráno po rozednění

Obecné informace jak u nás víkendové kurzy kosení probíhají naleznete zde.

2kara2naklepavani2ohen

 

Strava: pestrá, chutná, rostlinná a v hojném množství. 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a svačina. Pití bude zajištěno po celou dobu kurzu. 
 
Na kurz se můžete přihlásit zasláním emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte 603 881 434

3kara

3kristy3jidlo3skupina1