FBrano

Až se naučíte dobře připravit svou kosu (to železné), seřídit kosiště a rozpohybovat své tělo do ladných pohybů, nebudete již chtít naslouchat vibracím motorové sekačky, zažívat připoutanost k matrixu elektrické či ropné sítě. S mixováním brouků bude také konec. S kosou můžete bez rámusu udržovat louku, sad i klasický trávník kolem domu. Ten se vám po čase odmění svou pestrostí a vitalitou.

Termíny: 29. - 31. května, 19. - 21. června, 24. - 26. července 2020 - KURZ NAPLNĚN (začátek v pátek v 18:00 hod, konec v neděli po obědě). 

Pro velký zájem jsme vypsali ještě jeden kurz: Jednodenní kurz kosení a naklepávání v sobotu 1. srpna 2020. Na programu je kosení i naklepávání ve zhuštěné formě. Cena 2.000 Kč (kurzovné, oběd, svačina), začátek v 9:00 hod ukončení cca ve 22:00 hod. Přenocovat se dá případně v penzionu Trilobit, kempu Na Slapnici nebo Ahoj.

Cena: 2.900 Kč včetně pestré veganské stravy a zapůjčení vybavení pro naklepávání

Místo konání: Skryje č. p. 7, okres Rakovník. CHKO Křivoklátsko.

Lektor: Dan Mikušík

Ubytování: zdarma můžete kempovat na zahradě nebo bivakovat pod některým z našich přístřešků.

1skupina1kosy1zdenda

Co je obsahem kurzu
  • popis potřebného náčiní
  • restaurování staré kosy a oprava poškozené kosy
  • naklepávání na ostré babce
  • nastavení kosiště na míru (fyzickému) tělu
  • teorie ergonomického kosení („meditativním" stylem tai-chi)
  • praxe kosení (stylem NHL :-) večer před setměním a ráno po rozednění

Obecné informace jak u nás víkendové kurzy kosení probíhají naleznete zde.

2kara2naklepavani2ohen

 

Strava: pestrá, chutná, veganská v hojném množství. 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a svačina. Pití bude zajištěno po celou dobu kurzu. 
 
Na kurz se můžete přihlásit zasláním emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

3kara

3kristy3jidlo3skupina1