ViaNatura.cz v médiích

V létě 2019 k nám zavítal štáb ČT 1 a natočil tři epizody do pořadu "Co naše babičky uměly a co my jsme zapoměli". První z nich s Markétou o vaření. Další pak s Danem o kosení a s Laďou, Radkem a Simbou o tesařině z kulatiny. S babiččiným týmem to bylo moc fajn. 

 

Na podzim 2016 k nám přijela skvělá parta z časopisu Venkov a styl. Říkal jsem si, že podzim není úplně ideální doba a také že nebyla. Při východu slunce bylo asi pět stupňů nad nulou. Já běhal naboso po přerostlé, léta nesečené louce. Kosení šlo ztuha, ale přesto jsme si to myslím všichni užívali.

Fotograf Robert udržoval naší pozornost. Běhal kolem s foťákem - všechno pošlapal, ale na zimu jsem skoro nepomyslel. S produkčním Filipem jsme měli společnou vášeň - potápění, tak jsme odpoledne měli pocit, že se loučíme s lidmi, se kterými se známe už dlouho.

Médiím se už nevyhýbám jako dříve. Když pomohou šířit pozitivní informace a dobrou věc, dělají skvělou službu naší společnosti.

signature

Autorem článku v dubnovém čísle Pravého domácího časopisu roku 2016 jsou naši kurzanti Pavel a Matěj Ovsíkovi. Děkujeme :-)