Uvažujete o půstu? Nevíte jak na to nebo nemáte prostor? Nejste si jistí, jestli pro to máte dostatečně silnou vůli? Chcete si půst užít a ne se při něm trápit? Chcete se pročistit - fyzicky i mentálně? Chcete vstoupit do roku 2020 vědomě s pocitem větší kontroly nad svým životem?

Termín: 12. - 17. ledna 2020

Místo konání: Rekreační (tzv. svazácká) chata ve Skryjích. Společenská místnost a 10 pokojů - každý pro max. 4 osoby. Krásné místo pod lesem s výhledem do krajiny kolem Berounky. Viz foto např. zde.

Průvodce: Dan Mikušík 

Cena: Ubytování 200 Kč/os/nocVedení a organizace zdarma.

Bonus: Vybrané lekce online kurzu Tajemství úspěchu při společné projekci. Úvod do integrační teorie a životní praxe. ...

Hlaste se emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud je pro vás téma kurzu zajímavé, ale nevyhovujem vám termín, napište nám také.

Jídlo je jednou z největších závislostí člověka. Když tuto závislost překonáte - byť jen krátkodobě - získáte pocit svobody. Budete lépe ukotveni v podstatě Bytí.

Také ze sebe dostanete spoustu akumulovaných nánosů z jídla a prostředí. Po svátcích dáte svému trávicímu traktu a potažmo i celému tělu odpočinout. Pokud to potřebujete, tak shodíte přebytečná kila s minimálním nebezpečím jojo-efektu (který v případě diety vrací člověka rychle zpět z důvodu zpomalení metabolismu). Po odeznění prvotní intenzivní detoxifikace máte možnost zažít stavy jasné mysli a prožívání přítomného okamžiku.

Vedení a vzájemná podpora jsou důležitou součástí celého procesu.

Bude spousta prostoru pro individuální sdílení, abychom se lépe poznali. Podělíme se o své zkušenosti, povíme si o různých druzích půstu s trochu teorie kolem půstování.

Každý den zahrneme lehké cvičení, které je důležitou součástí půstu. Zařadíme i snadné procházky po okolí. Budeme čerpat energii z prány.

Budeme hodně odpočívat. Vyhradíme čas ticha pro individuální kontemplaci.

Od třetího dne, až se začne mysl pročišťovat, si začneme povídat o tom, co je to integrační životní praxe. Jak probíhá rozvoj člověka z perspektivy vyššího uvědomění. Jak je možné na sobě pracovat pro maximální realizaci svého potenciálu na cestě k harmonii, radosti a k životnímu naplnění.

Budete mít příležitost z nadhledu posoudit svou momentální životní situaci.  Za podpory metodiky "Tajemství úspěchu" si můžete dovolit snít o té nejlepší budoucnosti a takovouto budoucnost začít manifestovat.

Volitelně můžeme každý den monitorovat krevní tlak, glukózu, ketony, pH moči.

Prioritou je vytvořit bezpečnou atmosféru klidu, kdy můžete nechat věci plynout: zaujmout roli nezúčastněného pozorovatele nebo se ponořit do prožívání přítomného okamžiku.

Návrat do běžného života je nutné dobře připravit. Vysvětlíme si strategii návratové diety. Můžete se rozhodnout v půstu pokračovat, pokud ucítíte, že je to tak správně.

Program (bude se vyvíjet podle potřeb a dynamiky ve skupině):

Den 0. Neděle - příjezd (upřesníme po přihlášení). Organizační věci, představení.

Den 1. Integrační cvičení. Odpočinek. Úvod do Integrační teorie. Sdílení. Procházka. Úvod do Tajemství úspěchu.

Den 2. Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (peníze a finanční svoboda). Sdílení. Procházka. Odpočinek

Den 3. Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (Kde se nacházím). Sdílení. Procházka. Odpočinek

Den 4. Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (Design života). Sdílení. Procházka. Odpočinek. (Vodní rituál pro držitele suchého půstu)

Den 5. Integrační cvičení. Návratová dieta. Sdílení. Rozloučení.