Uvažujete o půstu? Nevíte jak na to nebo nemáte prostor? Nejste si jistí, jestli pro to máte dostatečně silnou vůli? Chcete si půst užít a ne se při něm trápit? Chcete se pročistit - fyzicky i mentálně? Chcete vstoupit do roku 2020 vědomě s pocitem větší kontroly nad svým životem?

Termín: 10. - 18. ledna 2020

Místo konání: Bude záležet na počtu přihlášených. 

Průvodce: Dan Mikušík 

Cena: Bez ubytování včetně jídla 🙂 4.300,- Kč

Pro absolventy Tajemství úspěchu 2.300,- Kč (Sleva 2.000,- Kč)

Bonus: Vybrané lekce Tajemství úspěchu zdarma při společné projekci.

Sleva 2.000 Kč na celý 30-denní kurz (Současná akční cena 4.500 Kč, pro půstaře 2.500 Kč) - trvalý časově neomezený online přístup

Sleva 700 Kč na Kurz Vitality

Sleva 500 Kč na Kurz přírodního vaření pro ženy

Sleva 500 Kč na Kurz jednoduchého vaření pro muže

Hlaste se emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud je pro vás téma kurzu zajímavé, ale nevyhovujem vám termín, napistě nám také.

Jídlo je jednou z největších závislostí člověka. Když tuto závislost překonáte - byť jen krátkodobě - získáte pocit svobody. Budete lépe ukotveni v podstatě Bytí.

Také ze sebe dostanete spoustu akumulovaných nánosů z jídla a prostředí. Po svátcích dáte svému trávicímu traktu a potažmo i celému tělu odpočinout. Pokud to potřebujete, tak shodíte přebytečná kila s minimálním nebezpečím jojo-efektu (který v případě diety vrací člověka rychle zpět z důvodu zpomalení metabolismu). Po odeznění prvotní intenzivní detoxifikace máte možnost zažít stavy jasné mysli a prožívání přítomného okamžiku.

Vedení a vzájemná podpora jsou důležitou součástí celého procesu.

Abychom se rychle sžili se skupinou, odřízli se od minulosti a nastoupili očistnou kůru, provedeme během prvního dne "přepínací" proces (podobné jako se používá pro přepis limbického otisku). Bude spousta prostoru pro individuální sdílení, abychom se lépe poznali. Podělíme se o své zkušenosti, povíme si o různých druzích půstu s trochu teorie kolem půstování.

Každý den zahrneme lehké cvičení, které je důležitou součástí půstu. Zařadíme i snadné procházky po okolí. Budeme čerpat energii z prány.

Druhý den půstu volitelně provedeme proplach střev. Čistá střeva jsou pro delší půsty výhodou. Stagnující exkrementy mohou dlouhodobě uvolňovat toxiny.

Budeme hodně odpočívat. Vyhradíme čas ticha pro individuální kontemplaci.

Od třetího dne, až se začne mysl pročišťovat, si začneme povídat o tom, co je to integrační životní praxe. Jak probíhá rozvoj člověka z perspektivy vyššího uvědomění. Jak je možné na sobě pracovat pro maximální realizaci svého potenciálu na cestě k harmonii, radosti a k životnímu naplnění.

Budete mít příležitost z nadhledu posoudit svou momentální životní situaci.  Za podpory metodiky "Tajemství úspěchu" si můžete dovolit snít o té nejlepší budoucnosti a takovouto budoucnost začít manifestovat.

Volitelně můžeme každý den monitorovat krevní tlak, glukózu, ketony, pH moči.

Prioritou je vytvořit bezpečnou atmosféru klidu, kdy můžete nechat věci plynout: zaujmout roli nezúčastněného pozorovatele nebo se ponořit do prožívání přítomného okamžiku.

Návrat do běžného života je nutné dobře připravit. Společně si dáme první fyzické jídlo a povíme si o strategii návratové diety. Můžete se rozhodnout v půstu pokračovat, pokud ucítíte, že je to tak správně.

Program (bude se vyvíjet podle potřeb a dynamiky ve skupině):

Den 0. Pátek 10.1.2020. Příjezd v 19:00. Organizační věci.

Den 1. Rozcvička, Přepínací praxe, sdílení, druhy půstu, relaxace

Den 2. Šankhaprakšálana (várisara) - očista střev, odpočinek, procházka, formální praxe vědomého vnímání (všímavosti)

Den 3. Integrační cvičení. Odpočinek. Úvod do Integrační teorie. Sdílení. Procházka. Úvod do Tajemství úspěchu.

Den 4. (Volitelně zahájení suchého půstu) Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (peníze a finanční svoboda). Sdílení. Procházka. Odpočinek

Den 5. Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (Kde se nacházím). Sdílení. Procházka. Odpočinek

Den 6. Integrační cvičení. Meditace. Odpočinek. Tajemství úspěchu (Design života). Sdílení. Procházka. Odpočinek. (Vodní rituál pro držitele suchého půstu)

Den 7. Integrační cvičení. Praxe design života každý individuálně v tichosti. Sdílení.

Den 8. sobota 18. 1. 2020 kolem 13:00. Integrační cvičení. Odpočinek. Přechodová snídaně. Sdílení.